APIE  MUS

Spaudos ir reklamos versle mes naudojame prekinį ženklą iPrint.
iPrint – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos. Visą spaudos gamybą atliekame patys, nes ji turi būti pagaminta itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

10 metų rinkoje

Kiekvieną dieną, savaitę ar mėnesį dirbame jums

200

Maketų per mėnesį

95%

Patenkintų klientų

700

Klientų Europoje

MES GAMINAME

Mažų ir didelių tiražų lapinė spauda, plačiaformatė spauda, ruloninė spauda

Profesionalus dizainas, maketavimas. Spausdinimo darbai ir gamyba. Pakuotės dizainas ir gamyba. Personalizuotų duomenų spausdinimas. Reklamų klijavimo ir transporto apipavidalinimo paslaugos.

iprint.lt

iPrint – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkciją. Visą spaudos gamybą atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

interdeko.lt

Interdeko - interjero dekoravimo sprendimai jūsų namams ar biurui. Siūlome daug originalių įdėjų kaip visapusiškai galite atnaujinti savo interjerą. Tai gali būti fototapetai skirti sienoms ar luboms, porėmiu rėmintos drobės kaip sienos detalė, stiklų ar pertvarų lipdukai, o gal norite atskirti erdvę padalindami grindis žymėjimais. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus kaip reklaminė vieta, nes tradiciškai žmogus pirmiausia atkreipia dėmesį kas yra apačioje. Visai savo produkcijai naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, naudojame profesionalią įrangą, o darbus atlieka savo srities profesionalai.

prabangispauda.lt

Prestižinė, prabangi ir elegantiška spauda


Tai kas geriausia šiandien, mes tai siūlome. Reikia tik poreikio, vizijos ir truputi laiko tai įgyvendinti. Mes išsprendėme nuobodžių CMYK spaudinių epochą, dabar tai tampa žaisminga, elegantiška, prabangu ir prestižiška.

prabangipakuote.lt

Visa įprasta ir prabangi, prestižinė pakuotė


Pakuotė, tai ką pirkėjas pirmiausia įvertina jūsų gaminyje. Sutikite pakuotė pakelia arba sumažina produkcijos vertę, be abejo ir jūsų pelną. Ne veltui brangius produktus pasaulio didieji gamintojai pakuoja į prestižines ir elegantiškas pakuotes.

Kodėl verta pasirinkti mus?

01.

Aptarnavimas

Visada įsigiliname į jūsų lūkesčius ir norus. Dirbame greitai, pigiai arba gerai.

02.

Mes dirbame kokybiškai

Kokybė visų svarbiausia. Net ir nesekmės atveju visada pasitaisome.

03.

Kaina ir kokybė

Visada stengiamės garantuoti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kontaktai

+370 37 333 370
+370 610 23322
+370 620 54474
[email protected]

J. Basanavičiaus al. 5,
LT-50282, Kaunas