APIE  MUS

iPRINT, autoPRINT, interdeko yra Skaitmenos grupės prekės ženklai, bendrai jie priklauso įmonei UAB UNIKOM.

Turime daugiau negu 15 metų patirtį dirbant su spaudos ir reklamos gamyba. Kiekvienas prekės ženklas yra dedikuotas savo sričiai. Esame įvairios reklamos gamintojai. Gaminame skaitmeninę spaudą ir spausdintinę reklamą. Atliekame įvairius spaudos ir reklamų dizaino ir maketavimo darbus. Kuriame skaitmenines reklamas internete ir socialinėse medijose. Rūpinamės savo klientų reklamomis visomis formomis, kad klientų investicija jiems grįžtu su kaupu.
Blogos reklamos nebūna, tik ne vietoje ir ne laiku!

Skaitmena – įvairios reklamos gamyba. Jums gali pasiūlyti įvairius reklamos sprendimus ir produktus. Nuo automobilių apklijavimo iki vizitinių kortelių. Skaitmenos svetainėje galite užpildyti patogias, informatyvias užklausų formas arba spaudą užsisakyti internetu, susikurti maketą, įkelti turimą ar pataisyti seną. 

iPRINT – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos. Visą spaudos gamybą atliekame patys, nes ji turi būti pagaminta itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku.

Interdeko - interjero dekoras jūsų namams ar biurui. Siūlome daug originalių įdėjų kaip papuošti sienas ir interjerą. Tai gali būti fototapetai skirti sienoms ar luboms, porėmiu rėmintos drobės kaip sienos detalė, stiklų ar pertvarų lipdukai, o gal norite atskirti erdvę padalindami grindis žymėjimais. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus kaip reklaminė vieta, nes tradiciškai žmogus pirmiausia atkreipia dėmesį kas yra apačioje.

autoPRINT - reklama ant automobilių ir transporto. Gaminame lipdukus, juos klijuojame, kad jūsų automobilis būtų ne tik gražus, bet ir apsaugotas ir dar reklamuojantis jūsų veiklą. Priklausomai nuo automobilio naudojimo, jūsų reklamą gali pamatyti nuo 5.000 iki 50.000 žmonių per dieną. 

15 metų rinkoje

Kiekvieną dieną, savaitę ar mėnesį dirbame jums

1407

Užsakymų per mėnesį

95%

Patenkintų klientų

+2500

Klientų LT & EU

Kodėl verta pasirinkti mus?

01.

Aptarnavimas

Visada įsigiliname į jūsų lūkesčius ir norus. Dirbame greitai, pigiai arba gerai.

02.

Mes dirbame kokybiškai

Kokybė visų svarbiausia. Net ir nesekmės atveju visada pasitaisome.

03.

Kaina ir kokybė

Visada stengiamės garantuoti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kontaktai

+370 37 333 370
+370 610 23322
+370 620 54474
[email protected]

Pikulo g. 53, 
LT-48433, Kaunas